ENDIS-RISKS
Endocrine Disruption in the Scheldt estuary:
distribution, exposure and effects
home login contact pictures
 

planning background results databases partners users
ENDIS-RISKS Metadata Database
List all

By choosing an item from the pick list, you can list all the projects, persons, institutes, conferences and literature in the database.
More items, e.g. 'cruises' and 'samples' will be available soon.

  
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

Estuariene dynamiek in de Delta: achtergronddocument en kansenkaarten
Haas, H.A.; Tosserams, M. (2005). Estuariene dynamiek in de Delta: achtergronddocument en kansenkaarten. Werkdocument RIKZ, ZDO/2005.800w. RWS, RIKZ: Middelburg. 27 + bijlagen pp.
Deel van: Werkdocument RIKZ. RIKZ: Middelburg

Beschikbaar in  Auteurs 

Trefwoord
    Marien/Kust

Auteurs  Top 
  • Haas, H.A.
  • Tosserams, M.

Abstract
    Met de vaststelling van de integrale visie op de Deltawateren 'De Delta in Zicht' in 2003 is een proces in gang gezet voor eeen gezonde, veilige en duurzame toekomst van het Deltagebied. De visie beschrijft een zoekrichting voor de oplossing van de verschillende problemen van de huidige Deltawateren en de kansen die daarbij ontstaan. Herstel van estuariene dynamiek wordt, als intrinsieke waarde van de Delta, als de belangrijkste zoekrichting beschreven. Om na te gaan in hoeverre deze dynamiek verloren is gegaan en wat de kansen zijn tot herstel is een kansenkaart esturariene dynamiek voor de Delta uitgewerkt. Vanuit de inhoudelijke benadering is een overzicht gegeven van projecten en is een aanzet gegeven voor een methodiek om maatregelen integraal te kunnen beoordelen.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteurs