ENDIS-RISKS
Endocrine Disruption in the Scheldt estuary:
distribution, exposure and effects
home login contact pictures
 

planning background results databases partners users
ENDIS-RISKS Metadata Database
List all

By choosing an item from the pick list, you can list all the projects, persons, institutes, conferences and literature in the database.
More items, e.g. 'cruises' and 'samples' will be available soon.

  
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

Evaluatie van 50 jaar stormvloedverwachtingen: de nauwkeurigheid van de stormvloedverwachtingen en de juistheid van de berichtgeving van de SVSD onderzocht over de periode 1954 /m 2004
Kroos, J. (2006). Evaluatie van 50 jaar stormvloedverwachtingen: de nauwkeurigheid van de stormvloedverwachtingen en de juistheid van de berichtgeving van de SVSD onderzocht over de periode 1954 /m 2004. Rapport RIKZ = Report RIKZ, 2006.010. Rijkswaterstaat, RIKZ: [s.l.]. 54 pp.
Deel van: Rapport RIKZ = Report RIKZ. Rijksinstituut voor Kust en Zee (RIKZ): s-Gravenhage. ISSN 0927-3980

Beschikbaar in  Auteur 
  • Waterbouwkundig Laboratorium: Open access 277748 [ download pdf ]
  • Waterbouwkundig Laboratorium: Rapporten R210 [277746]

Trefwoorden
    Evaluation
    Netherlands
    Prediction
    Surges > Surface water waves > Storm surges
    Nederland [Marine Regions]

Auteur  Top 
  • Kroos, J.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur