ENDIS-RISKS
Endocrine Disruption in the Scheldt estuary:
distribution, exposure and effects
home login contact pictures
 

planning background results databases partners users
ENDIS-RISKS Metadata Database
List all

By choosing an item from the pick list, you can list all the projects, persons, institutes, conferences and literature in the database.
More items, e.g. 'cruises' and 'samples' will be available soon.

  
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

Doorlichting van en samenwerking met de bibliotheek van de afdeling Waterbouwkundig Laboratorium en Hydrologisch Onderzoek (WLH) van de administratie Waterwegen en Zeewezen (AWZ)
Haspeslagh, J.; Vanden Berghe, E.; Mees, J. (2003). Doorlichting van en samenwerking met de bibliotheek van de afdeling Waterbouwkundig Laboratorium en Hydrologisch Onderzoek (WLH) van de administratie Waterwegen en Zeewezen (AWZ). Adviesnota VLIZ. AN/2003/1. Vlaams Instituut voor de Zee: Oostende. 11 + annex. pp.
Cover

Beschikbaar in  Auteurs 
Documenttype: Adviestekst

Auteurs  Top 
  • Haspeslagh, J.
  • Vanden Berghe, E., meer
  • Mees, J., meer

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteurs