Data PolicyPublicaties | Instituten | Personen | Datasets | Projecten | Kaarten [ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon North American marine nematodesChitwood, B.G. (1951). North American marine nematodes. Texas J. Sci. 3(4): 617-672 In: The Texas Journal of Science. Texas Academy of Science: Lubbock, Tex., etc.,. ISSN 0040-4403, meer Beschikbaar in Auteur VLIZ: Open access 238943 [ download pdf ] Trefwoorden America, North AmericaClassification > TaxonomyNematoda [WoRMS]Marien/Kust Auteur Top Chitwood, B.G. Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur