Publicaties | Instituten | Personen | Datasets | Projecten | Kaarten
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

A revision of the Endodontidae of the Hawaiian Islands
Severns, M. (2026). A revision of the Endodontidae of the Hawaiian Islands. Proc. Acad. Nat. Sci. Philad. 170(1): 1-231. https://dx.doi.org/10.1635/053.170.0101
In: Proceedings of the Academy of Natural Sciences of Philadelphia. Academy of Natural Sciences: Philadelphia,. ISSN 0097-3157; e-ISSN 1938-5293, meer
Peer reviewed article  

Beschikbaar in  Auteur 

Auteur  Top 
  • Severns, M.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteur