Publicaties | Instituten | Personen | Datasets | Projecten | Kaarten
[ meld een fout in dit record ]mandje (0): toevoegen | toon Print deze pagina

Revisiting the taxonomic position of Aculamprotula polysticta (Heude, 1877) (Bivalvia: Unionidae: Unioninae)-Confirming an earlier fortuitous conclusion drawn from misidentified materials
Chen, Z.-G.; Hu, H.-F.; Zheng, H.; Ge, Y.X.; Ouyang, S.; Wu, X.-P. (2026). Revisiting the taxonomic position of Aculamprotula polysticta (Heude, 1877) (Bivalvia: Unionidae: Unioninae)-Confirming an earlier fortuitous conclusion drawn from misidentified materials. Cathaica: Chinese Journal of Malacodiversity 2(4): 39-52
In: Cathaica: Chinese Journal of Malacodiversity. Chinese Naturalist Club: London. ISSN 2755-9653; e-ISSN 2755-9661, meer

Beschikbaar in  Auteurs 

Auteurs  Top 
  • Chen, Z.-G.
  • Hu, H.-F.
  • Zheng, H.
  • Ge, Y.X.
  • Ouyang, S.
  • Wu, X.-P.

Alle informatie in het Integrated Marine Information System (IMIS) valt onder het VLIZ Privacy beleid Top | Auteurs